Říjen 2009

Minichallenge 0.07

29. října 2009 v 8:23 | KiFfi^^ |  Minichallanges
Již sedmá minichallenge =) Táák...vyrábějte a posílejte =D

Minichallenge 0.06 - WINNERS

29. října 2009 v 2:49 | KiFfi^^ |  Minichallanges
Áhoj ! =) Myslela sem si , že tady tu minichallenge ještě chvíli nechám ale přemejšlela sem a nwm kdy bych se k tomu dostala..nejdřív za tejden a spíš ještě dýl..tak už to vyhlašuju teď =) No..tak tady to je =) Snad se vám budou líbit ceny..snad =D

^xoxo^

24. října 2009 v 22:53 | KiFfi^^ |  My bullshit
Hoj..lidi..já nwm . Mě už ten blog neba..neni to jen blog..je to prostě celej comp , už mě moc neba ani facebook a tak..a navíc sem teď celkem v prdeli z jednoho kluka..nwm kdy budu psát. Tenhle článek berte možná jako pozastavení..ale asi jen krátký..nezkončim..teda asi . Dál se přihlašujte do minichallange .. to normál dál platí..akorát nebudu teď moc přidávat ok..tak pp..

promiňte že nejsou v tomhle článku žádný smajlíci a tak..ale stejně prostě by to byli asi samí smutný..nwm..mám teď náladu na nic a docela se měnim..

btw : nemáte na blogu někdo nejakou FOTO-SOUTĚŽ ? To je jedno jakej typ tý soutěže...jakože jestli budu fotit SEBE nebo pude spíš o umělecké fotky..toe jedno..prostě nějakou foto soutěž (přihlášku) do jaké bych se mohla přihlásit..kdyžtak pište do komentů . Díky...


..protože..ho mám fakt ráda.. =´(

23. října 2009 v 20:10 | KiFfi^^ |  My bullshit
..ale nwm jestli on mě..asi ne..říkal že holku teď nechce že to neni tim , že bych to byla já..ale jak to mám vědět jistě že to neni tim..že to sem já ?! ..já ho mám prostě hrozně moc ráda..dneska mi chtěl dát 2 pusy..za to že mu dám cígo..(já nekouřim , simča jo a simča mi ho dala ale já nekouřim prostě..ok?!) .. ale já mu to cígo nedala..a ty pusy sem odmítla..i když bych hrozně moc chtěla..ale když víte že to děla jen kvůli tomu cígu ?! .. tak to ne =( nwm co mám dělat..dneska byli všichni trošku nalitý , zkouřený a trochu vedle z vodnice..ale prostě on byl skoro jedinej v pohodě =( nwm jestli to myslel vážně..všichni chtěj aby sme spolu chodili že on je hodně vtipnej a já taky..že by sme se k sobě hodili..i já to tak trochu vidim =( ale on..asi ne..bere mě jako kámošku..achjo..

jn,srcervoucí článek puberťačky..normální jev..však to znáte..ale já to tak opravdu cítim =(

(pokud ste si to ještě nepřečetli , tak vám říkám že ve článku de o kluka..takže koho tohle nezajímá tak to nečtěte a už vůbec nepište komentáře jakože sem trapná bo tak něco..na to vám seru !)

zejtra by to byl týden , tak daleko to dojít nenechám =D

22. října 2009 v 20:33 | KiFfi^^ |  My bullshit
Hoj !
Tak zejtra by to byl tejden co sem nenapsala a to sem nechtěla =D A tak píšu..Důvody proč sem nepsala ? Nechtělo se mi (na blog , ale i celkově na kompa..včera sem tu byla třeba jen asi čtvrt hoďky) , neměla sem moc času , nevěděla sem co psát..Prostě tak =D A navíc mám školu , pak mám většinou trénink a když ne , tak du ven a i když ten trénink mám tak po tréninku du ještě ven.. =D Víte co...budu ještě chodit ven než bude úplna zima =) Nebudu vám psát co sem ten skoro tejden dělala ptže se mi nechce =D ale vlastně je to to , co sem psala..škola , tréninky , kámoši..No..nwm co psát =D Jó štvete mě ! Skoro neposíláte do challu =D =( Posílejte i když nepřidávám pls..jo a mám připravenej new design..nwm jestli na něm budu ještě něco dodělávat nebo ne..zatim je upa jednoduchej , s žádnou celebritou a tak ale možná ho ještě dodělám , stejně mi sem teď (nwm proč) nejdou vkládat obrázky tak ten dezz nemůžu změnit =( No..tak to je vše..snad sem vám udělala radost že sem napsala =D Nwm kdy zase napíšu =D ale PŘIHLAŠUJTE SE DO CHALLU prosíím =-* Páá =)


2 colorizace.

16. října 2009 v 17:00 | KiFfi^^ |  Colorizations
Hoj ! Tak sem dávám 2 colorizace...Jedna je ke mě do challu jen tak , je dělaná za chvilku takže je .. nic moc =D A duhá je do challu..nějakýho =D Tak tady sou..obě hrozný =D Ale musela sem je sem dát jenže pak by sem to musela dohánět a dát je sem pak stejně =D Tak..pište komenty =D

.

(no ještě sem dělala dneska wall do VGS ale asi udělám ještě jeden páč tenhle se mi moc nelíbí a pak je sem hodim oba =))


,,Jmenuji se david a jsem zavislý na alkoholu." ,,Jmenuji se Míša...a nemám ráda alkoholiky !"

15. října 2009 v 15:44 | KiFfi^^ |  My bullshit
Hoj !
Tak jak se máte ? Já..celkem v poho =D No..dneska ve škole . První hodina čeština - docela pohoda . Dostali sme známky z pravopisnýho cvičení a za 1 =) Druhou hodinu němina..něminu nesnášim takže blbý . Třetí hodina matika...jako..nějak nechápu ty příklady a nwm proč =D No..zejtra píšem tak se na to musim kouknout =D Další hodinu chemie . Celou hodinu nám ukazoval nějaký ty různý nádoby na ty chemický ,,lektvrary" či jak se tomu říká =D Njn..a prej : ,, Tvl..on má bíbra . Pane učiteli , ruce nahoru ! " a on je zved..tvl no nepochopíte =D Jen já a Lolla* =D Pátou hodinu Lolla* už nebyla ve škole ptže si ta pipina jede do Prahy..nesnášim ! =D No měli sme výtvarku a jako docela dobrý =) Potom občanka..to bylo celkem good =) Pak volná hodina..sme šli s Míšou a s Nikčou prvně do obchodu s Míšou pro naušnice a pak k číňanům na jídlo =D Sme si dali s Míšou hranolky , Nikča --*čízburgr =D*-- a šli sme . A my prostě dem ne a najednou za náma ,,Jmenuji se David a jsem závislý na alkoholu." .. a jako tim nám chtěl říct aby sme uhli ne =D a on šel ještě s nějakou jeho holkou tak nás předešli a Míša : ,,Jmenuji se Míša..a nemám ráda alkoholiky!"=D Jako možná vám to takle nepříde vtipný ale my se mínili s Nikčou posrat =D no..a pak poslední hodina ruština . A to mě nebavilo..No.A teď sem doma , za chvíli příde Terka a pak pudem ven..Teda ne asi ven ale kouknout se na hokejisty =D jako v našem věku..Tak se mějte hezky =) Možná ještě večer něco přidám..nebo navečír =D sem udělala včera colorku tak jí sem pak možná hodim..se mějte páá =-*


Tlemící se miminko =D

13. října 2009 v 22:15 | KiFfi^^ |  Music , videos...
Já nemůžu prostě z tohohle =D


Jinak..zjistila sem 9 stránek co nejčastěji navštěvuju . Napíšu vám je sem od nejvíc navštěvovanýho jo ? =) Tak tady to je...


Awards from Cullenchild

13. října 2009 v 20:40 | KiFfi^^ |  My awards
Díky moc =)

minichallange.

12. října 2009 v 19:08 | KiFfi^^ |  My bullshit

Přidejte si mě na :
F A C E B O O K : Monika Ošívková
L I D E . C Z : OnicQa

Plno avatarů s Rachel Bilson

11. října 2009 v 18:01 | KiFfi^^ |  Avatars
Je jich asi 18 =D Njn..do VGS . Moc se nepovedli..

PROSÍÍM ! PIŠTE JAKÝCH 5 SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC ! =)

nějaký sou prostě upa obyčejný..a žádnej neni moc hezkej no =( ale pls pište kterých 5 je nej..

..

Minichallenge 0.06

9. října 2009 v 23:44 | KiFfi^^ |  Minichallanges
BLEND CHALANGE :
- Blend může mít rozměry jaké chcete.
- Na blend můžete používat jakékoli brushe,efekty atd.
- Musí na něm být váš podpis
- Na blendu musí být minimálně dvě fotky
- Do předmětu e-mailu napište : Blend chalange , váš web , vaší přezdívku a přiložte výtvor
- Na shootech je Selena Gomez
- Blend vytvořte z těchto photoshotů :
free image hostfree image hostfree image host

2.semifinálové kolo (kluci) - názory

9. října 2009 v 20:29 | KiFfi^^ |  My bullshit
Takže .. tohle budu postupně obnovovat asi pokaždý co někdo zazpívá =) Bud vám psát jak se mi co líbilo =)

Ahmad Hedar - Tu písničku znám v originále a moc se mi to nelíbílo .. Ale jako nebylo to úplně hrozný =)

Denis Lacho - To se mi líbilo..má sice ještě takej trochu dětskej hlas ale to je na tom možná to hezký =) Supr to bylo =) !!

Leo Machala - Mě se to moc nelíbilo . Nwm proč ale jakmile tam bylo něco trochu vejš tak prostě to zpíval hrozně falešně..teda podle mě no =( Ale něco zase dobrý =)

Miroslav Šmajda - Podle mě z něj udělali dneska trochu ženskou ! =D Mi příde..ale jinak zpíval upa krásně to mu šlo určo líp než minule !

Jan Bendig - Podle mě opět super ! Jj..on zpívat prostě umí kluk jeden =)

René Bošel´a - Ale jo..jako dobrý =) ale jsou tam lepší zpěváci..

Ben Cristovao - No nwm nwm..slyšela sem od něj lepší výkony no =) Nic moc..

Thomas Puskailer - Mě se to líbilo =) Nwm jak vám ale mě prostě jo .. I když je podle většiny z vás slizoun uznejte že hlas má =)

Marek Lacko - On má prostě takej zvláštní ale naprosto úžasnej hlas <3 Je nejlepší =-* Zkuste říct že mu to nešlo..byl upa úžasnej =)

Ať de Hejma s Jandovou do někam s tim že tam plet nějakou vietnamštinu nebo co ! =( Mě serou ! A Palo totálně ať si tam de zazpívat sám demet jeden =( Ani sem nepostřehla Daru co říkala..

Martin Chodúr - On asi každej ví , že je Martin nejlepší , že má nejvetší rozsah a všechno..jen si to někdo nedokážete přiznat =) Ale je to prostě tak..nějak nejvíc mu nefandim ale prostě..je to tak =D

Vždy když vás třeba posere holub nerozčilujte se , jen děkujte bohu, že nedal křídla i krávě..

9. října 2009 v 19:45 | KiFfi^^ |  My bullshit
Dneska superstar..Fandim MAREČKOVII ! =-* On má STAR 8 a 8 je mé šťastné číslo..nezkažte to tím že nepošlete hlasy =´(

Áhoj ^^
Tak jak ste se dneska měli..já jako ve škole..nic moc ale navečír..super =D No..ve škole první hodina matika . Psali sme a za 3 =( Nwm nějak to najednou nechápu .. Druhou hodinu zemák . Taky sme psali..jakoby 2 části za každnou bude známka . No čekám z obojího 2 nebo 3 =( Pak fyzika..dostali sme známky z písemky a za 2 a pak sem byla ještě zkoušená a taky za 2..jako prostě se nechám ze všeho vyzkoušet a hotovo =D pak děják..sme měli psát ale chybělo dost lidí tak řekla že si to napíšem příště..škoda že tohle neřekli všichni učitelé =D =( No a pak dvouhodinovka vaření..Sme dělali těstovinovej salát s zeleninou a kuřecím masem...i když to vypadalo katastrofálně zezačátku páč sme rozvařili těstoviny a tak =D tak jako chutnalo to dobře =) A dělali sme ještě ovocnej a ten všem chutnal =D i deváťákům jako i učiteli =D No..trošku sem si brala domů a hned jak sem přišla tak se na mě vrhly mamka a ségra a já si nandala jen malinko , mamka měla taky jen trochu a ségra to upa zežrala =D Njn..

Potom sem šla domů a ve 3 na házenou . Dneska to docela ušlo..docela mě to bavilo =D Až na jednu polovtipnou věc =D No to je jedno..

Po házený sme jeli s terkou do skatu a byli sme tam asi 5 minut a já že mě to tam neba že asi pojedu domů a ona že pojedem na Radouňku..tak sme jeli sme tam projeli všechny ulice a jako volali sme Simče kde bydlí a ona Terce zrovna psala že nás viděla =D tak sme jí tam upa hledali ne kde bydlí v těch uličkách a našli sme jí =D a jako jak sme na ní čekali u ní před barákem tak mi se s Terezkou tak tlemili upa sme řvali na celou tu ulici .. to nepochopíte prostě =D co my sme dělali..to vám nemůžu takle vysvětlit =D Ale upa good..a pak sme se zeptali Simči kde bydlí Pavel (Terky kluk) a ona že nám to ukáže a on bydlel někde upa na druhym konci a oni ještě spadli Simča s Terkou ptže Terka vezla Simču a prostě tak no =D Tak spadli skoro do louže tvl =D No..po cestě co sme jeli za Pavlem tam sme potkali Patrika tak šel s náma a on šel za náma s Terkou a my se Simčou (simča na Terky kole) sme jeli jako tam kde bydlí Pavel a on byl na zahradě a my že za nim de Terka a on začal upa :,,Ty vole , do prdel , já se posral , ty krávo.." tvl já nemohla jako nechápu proč toto říkal =D No a pak sme šli tam v radouňce do takýho lesíka k rybníčku k nějaký boudě nebo co a tam upa prdel největší =D Simča telefonovala a Pavel úplně na ten telefon :,,Di doprdeléé!" =D to se nedá takle vysvětlit jakym tónem on to řek..no já nemohla..všichni sme nemohli =D a prostě pak upa s Patrikem sme se tam furt tlemili ne ptže on je vtipnej a já (podle všech) taky a Terka prej :,,Vy by ste se k sobě.." a Simča : ,,..k sobě hodili nó" =D No..a prostě pak nějak pozdějc se Patrik upa tlemil a upa při tom dělal nějaký divný pohyby =D Jakože divnou chůzi z toho jak se tlemil tak já upa výtlem se Simčou..no a jako takle byla veliká prdel =D A pak sme jeli s terkou domů a já : ,,Nechci aby to mě někdo narazil!" a Terka : ,,Co?" ~ BUUUUM =D My do sebe narazili a upa Terka roztržený kalhoty , odřený koleno a ruku a já nic jen trochu špinavá a upa my se tlemili a terka zároveň brečela jak jí to bolelo =D prostě upa my nemohli =D Prostě upa bezvadný <3 Doufám že pudem zase (nás 5) někdy někam =D S nima je upa nejvíc sranda mám je upa moc moc ráda =-* Fakt všechny..tak se mějte hezky já zejtra jedu na zápas do Písku tak tu nebudu no =) Se mějte..páá =-*

Co se bude zpívat ve 2.semifinálovém kole ?!

9. října 2009 v 14:32 | KiFfi^^ |  My bullshit
Tak na tohle sem byla sama zvědavá..hned první je Ahmad a zpívá Otherside . Sem zvědavá ptže tu písničku znám a mám jí celkem ráda...Nějaké píničky ani neznám =D Třeba tu co zpívá Marek =) Ale sem zvědává..on to určitě dá <3 Fandim mu =) Tak tady se koukněte kdo co zpívá =)

AHMAD HEDAR
RED HOT CHILI PEPPERS - Otherside

THOMAS PUSKAILER
JOSHUA KADISON - Jessie

Minichallange 0.05 - Winners

9. října 2009 v 0:46 | KiFfi^^ |  Minichallanges
A je tu vyhodnocení 5 minichallange =) Tentokrát jsou ceny sice taký jednoduchý , ale dala sem si záležet =) Snad se vám budou cenky líbit..Kdo se neumístil tak promiňte a zkustě to třeba příště =)

už brzy...

8. října 2009 v 17:39 | KiFfi^^ |  My bullshit
...bude asi vyhlášení challange . už neposílejte..

krásný buttonky.

7. října 2009 v 22:20 | KiFfi^^ |  Other for you..
mě se tyhle buttonky líběj.je to takej mix =)

www.colored-graphics.blog.cz

(líbí se ti moje grafika ? u skoro každého článku na blogu colored-graphics pro mě můžeš hlásnout =))

Blend with Selena Gomez

7. října 2009 v 21:37 | KiFfi^^ |  Blends
Hrozně nechutný !! =(

free image host

www.colored-graphics.blog.cz

(líbí se ti moje grafika ? u skoro každého článku na blogu colored-graphics pro mě můžeš hlásnout =))

new photos.

7. října 2009 v 13:04 | KiFfi^^ |  My photos
takej mix ,,new" fotek. všecky čenorbílý..

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

ste se zasmáli =D

www.colored-graphics.blog.cz

(líbí se ti moje grafika ? u skoro každého článku na blogu colored-graphics pro mě můžeš hlásnout =))